Van’ın Özalp ilçesinde meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla bölgede bulunan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bir daha böyle bir afet yaşanmamasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz. Herhangi bir can kaybı yaşanmaması en büyük temennimizdir.

Hakkâri Yüksekova sınır bölgesinde keşif ve gözetleme faaliyeti sırasında açılan ateş sonucu şehit olan kahraman askerimiz Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Durak’a Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.
3 Temmuz 2020
Manisa merkezli gerçekleşen ve çevre illerde hissedilen 5.5 büyüklüğündeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Dileğimiz hiç bir can kaybının ve hasarın yaşanmamasıdır.
3 Temmuz 2020
Van’ın Özalp ilçesinde meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla bölgede bulunan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bir daha böyle bir afet yaşanmamasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz. Herhangi bir can kaybı yaşanmaması en büyük temennimizdir. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy