TürkHal Federasyonu Başkanı Yüksel Tavşan, Başkan Yardımcıları Mevlut Yılmaz ve Sedat Toktürk ,İstanbul Hal Dernekleri Hukuk Danışmanları Av.Ahmet Çıtak ve Av.Nida Deniz Ünal Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sn. Sezai Uçarmak ve İç Tic.Gn.Md.Yrd Sn.Adnan Benli’yi ziyaret ettiler. İstanbul Hal’lerinin önemli sorunlarını dile getirip, çözüm önerilerini aktardılar.Kendileri samimi olarak ilgilenip, her türlü yardımda bulunacaklarının sözünü verdiler. Sn Sezai Uçarmak nezdinde tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Hayatı paylaşmak için aramızda engel yok!
14 Aralık 2020
HALDER Başkan Yardımcısımız Sn. Sedat Recep TOKTÜRK #BLOOMBERG HT TV’de canlı yayınlanan FOKUS programında #2020 Kasım ayı #Enflasyon rakamlarını değerlendirdi.
14 Aralık 2020
TürkHal Federasyonu Başkanı Yüksel Tavşan, Başkan Yardımcıları Mevlut Yılmaz ve Sedat Toktürk ,İstanbul Hal Dernekleri Hukuk Danışmanları Av.Ahmet Çıtak ve Av.Nida Deniz Ünal Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sn. Sezai Uçarmak ve İç Tic.Gn.Md.Yrd Sn.Adnan Benli’yi ziyaret ettiler. İstanbul Hal’lerinin önemli sorunlarını dile getirip, çözüm önerilerini aktardılar.Kendileri samimi olarak ilgilenip, her türlü yardımda bulunacaklarının sözünü verdiler. Sn Sezai Uçarmak nezdinde tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy