Siirt’in Pervari ilçesinde nöbet değişimi için çıktıkları yolda trafik kazası geçirerek şehit olan 2 askerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

Diyarbakır’da silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memurumuz Atakan Arslan ile Hakkâri’de çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Uğur Bora ve Piyade Er Mehmet Günay’a Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır dileriz.
1 Haziran 2020
İdlip’te zırhlı ambulans aracına yapılan saldırı neticesinde bir kahraman askerimiz şehit olmuş iki askerimiz yaralanmıştır bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden Aziz şehidimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine ailelerine başsağlığı ve sabır yaralı askerimizi acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.
16 Haziran 2020
Siirt'in Pervari ilçesinde nöbet değişimi için çıktıkları yolda trafik kazası geçirerek şehit olan 2 askerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun. Yön.Kur.Bşk.Nevzat DAYAN
Directiva Marketing & Consultancy