Meslek kuruluşumuzda Yön.Kur. Başkanımız Nevzat Dayan, yönetim kurulu üyelerimiz ve AYMESKİAD Yön.Kur.Başkanı Sn. Mevlüt Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri bu sabah İBB Başdanışmanı Sn. Gökhan Günaydın, Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Sn. Ahmet Atalık, Hal Müdürü Sn. İsrafil Aydın’ı ağırladık. Sn. Günaydın ile halimizin genel sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Hakkari’de yıldırım düşmesi sonucu şehit düşen iki askerimize, Akçakale’de yapılan havan toplu saldırıda şehit düşen iki askerimize ve Pençe Harekatı’nda şehit düşen askerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.
11 Aralık 2019
Bu sabah meslek kuruluşumuzda Siirt’in en büyük üreticisi olan Sn. Sabit Ceylan’ı ağırladık. Kendileri ile üretim ve hal içi işleyişler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
11 Aralık 2019
Meslek kuruluşumuzda Yön.Kur. Başkanımız Nevzat Dayan, yönetim kurulu üyelerimiz ve AYMESKİAD Yön.Kur.Başkanı Sn. Mevlüt Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri bu sabah İBB Başdanışmanı Sn. Gökhan Günaydın, Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Sn. Ahmet Atalık, Hal Müdürü Sn. İsrafil Aydın'ı ağırladık. Sn. Günaydın ile halimizin genel sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu.
Directiva Marketing & Consultancy