Manisa merkezli gerçekleşen ve çevre illerde hissedilen 5.5 büyüklüğündeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Dileğimiz hiç bir can kaybının ve hasarın yaşanmamasıdır.

Van’ın Özalp ilçesinde meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla bölgede bulunan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bir daha böyle bir afet yaşanmamasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz. Herhangi bir can kaybı yaşanmaması en büyük temennimizdir.
3 Temmuz 2020
Bugün Ankara’da Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Sezai UÇARMAK, İç Ticaret Genel Müdürü Sayın Adem Başar, üst düzey bakanlık görevlilerinin ve Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Sayın Yüksel TAVŞAN Türk Hal Federasyon Bşk. Vekili ve Anadolu Yakası Hali Dernek Başkanı Sayın Mevlüt YILMAZ, Türk Hal Federasyonu Bşk. Vekili ve HALDER İSTANBUL Başkan Yard. Sayın Sedat TOKTÜRK, HALDER İSTANBUL Başkan Vekili Sayın Muhittin BARAN ve Yaşar ÇELİKTENYILDIZ beyefendilerin katıldığı sektörel istişare toplantısı gerçekleştirilmiştir. Katılımları için Sayın bakan yardımcısı, yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
3 Temmuz 2020
Manisa merkezli gerçekleşen ve çevre illerde hissedilen 5.5 büyüklüğündeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Dileğimiz hiç bir can kaybının ve hasarın yaşanmamasıdır. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy