İznik’te bulunan üreticilerimizden Sn. Hüsnü KÖROĞLU, Sn. Ufuk EROĞLU Sn. Hasan Bey, meslek kuruluşumuza ziyarette bulundular. Sektöre dair görüş alışverişinde bulunup sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyor, üreticimiz için de çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz.

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mehmet ÇELİK’ e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Vatan size minnettardır! Milletimizin başı sağolsun.
18 Şubat 2021
Hakkari’de hain teröristlerin tuzakladığı mayının patlaması sonucu, kahraman askerimiz Piyade Er Selim Gedik’in şehit olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Vatan size minnettardır! Milletimizin başı sağolsun.
18 Şubat 2021
İznik’te bulunan üreticilerimizden Sn. Hüsnü KÖROĞLU, Sn. Ufuk EROĞLU Sn. Hasan Bey, meslek kuruluşumuza ziyarette bulundular. Sektöre dair görüş alışverişinde bulunup sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyor, üreticimiz için de çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy