İdlip’te zırhlı ambulans aracına yapılan saldırı neticesinde bir kahraman askerimiz şehit olmuş iki askerimiz yaralanmıştır bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden Aziz şehidimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine ailelerine başsağlığı ve sabır yaralı askerimizi acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.

Siirt’in Pervari ilçesinde nöbet değişimi için çıktıkları yolda trafik kazası geçirerek şehit olan 2 askerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.
16 Haziran 2020
Bingöl Karlıova’da meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah ülkemizi milletimizi her türlü afetten muhafaza buyursun.
16 Haziran 2020
İdlip'te zırhlı ambulans aracına yapılan saldırı neticesinde bir kahraman askerimiz şehit olmuş iki askerimiz yaralanmıştır bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden Aziz şehidimize Allah'tan rahmet kederli ailelerine ailelerine başsağlığı ve sabır yaralı askerimizi acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun. Yön.Kur.Bşk.Nevzat DAYAN
Directiva Marketing & Consultancy