Hakkari’de hain teröristlerin tuzakladığı mayının patlaması sonucu, kahraman askerimiz Piyade Er Selim Gedik’in şehit olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Vatan size minnettardır! Milletimizin başı sağolsun.

İznik’te bulunan üreticilerimizden Sn. Hüsnü KÖROĞLU, Sn. Ufuk EROĞLU Sn. Hasan Bey, meslek kuruluşumuza ziyarette bulundular. Sektöre dair görüş alışverişinde bulunup sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyor, üreticimiz için de çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz.
18 Şubat 2021
Son günlerde artan fiyatlar ile ilgili basın ve sosyal medyada çıkan haberlerle ilgili açıklama yapma ihtiyacı duyuyoruz. Fiyat pahalılığının sebebi halciler değildir. Yasada “komisyoncu” olarak adlandırılan üretici temsilcileri MAKSİMUM %8 hizmet bedeli ile tarladan sofraya meyve-sebze yolculuğunda üretici ile tüketici arasında bir köprüdür. Her ikisinin de hak ve menfaatlerini eşit şekilde korumakla yükümlüdür. Tüketicilerimiz ürünlerin hal fiyatlarını güncel olarak İBB MUHTARLIKLAR ve GIDA DAİRE BAŞKANLIĞI resmi web adresinden takip edebilirler.
18 Şubat 2021
Hakkari’de hain teröristlerin tuzakladığı mayının patlaması sonucu, kahraman askerimiz Piyade Er Selim Gedik’in şehit olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Vatan size minnettardır! Milletimizin başı sağolsun. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy