Hakkâri Yüksekova sınır bölgesinde keşif ve gözetleme faaliyeti sırasında açılan ateş sonucu şehit olan kahraman askerimiz Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Durak’a Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

Bursa’nın Kestel ilçesinde yaşanan sel felaketi sonucu 5 yurttaşımızı kaybettiğimiz haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Başımız Sağolsun.
23 Haziran 2020
Van’ın Özalp ilçesinde meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla bölgede bulunan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bir daha böyle bir afet yaşanmamasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz. Herhangi bir can kaybı yaşanmaması en büyük temennimizdir.
3 Temmuz 2020
Hakkâri Yüksekova sınır bölgesinde keşif ve gözetleme faaliyeti sırasında açılan ateş sonucu şehit olan kahraman askerimiz Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Durak’a Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun Yön.Kur.Bşk.Nevzat DAYAN
Directiva Marketing & Consultancy