Haberler

8 Eylül 2020

DATUB (Dünya Ahıska Türkleri Birliği) Amerika Temsilcisi Sn.Shuhrat Temirov derneğimize ziyarette bulundu. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nevzat Dayan ve değerli üyelerimiz ile istişarelerde bulundular. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

8 Eylül 2020

Derneğimiz Başkan Yardımcısı Sayın Sedat Toktürk #BLOOMBERGHT TV’de canlı yayınlanan Açıl SEZEN’in sunduğu Yatırım Kulübü programında #2020 Ağustos ayı #Enflasyon rakamlarını değerlendirdi.

8 Eylül 2020

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.

8 Eylül 2020

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde güvenlik güçleriyle PKKlı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine veyüce milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

8 Eylül 2020

Giresun’daki sel felaketinde şehit olan askerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Arama ve kurtarma çalışmalarında kayıp vatandaşlarımıza da sağ salim ulaşılmasını temenni ediyoruz.

8 Eylül 2020

Bugün Sayın Başkanımız Nevzat DAYAN yönetiminde, yönetim kurulu üyelerimiz, dernek avukatlarımız, İBB Meclis Üyesi Nuri ASLAN, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Danışmanı Mimar Cemre ERGENÇ, İBB Bölgesel İstihdam Ofislerinden Çağdaş ELMALI beyefendiler ve hanımefendilerin katılımı ile “ Hal içi çevresel ve genel sorunlar hakkında bilgilendirme ve çözüm önerileri sunuldu. İBB Heyeti sorunların çözümü için gerekli desteğin verileceğini bildirdi. Tüm katılımcılara ve İBB Heyetine teşekkür ediyoruz.

8 Eylül 2020

17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Unutmadık! Unutmayacağız!

20 Ağustos 2020

Derneğimiz Başkan Yardımcısı Sayın Sedat TOKTÜRK bugün, Bloomberg TV canlı yayında Hal’deki genel fiyatlar ve enflasyon oranı hakkında röportaj vermiş ve açıklamalarda bulunmuştur.

20 Ağustos 2020

Kurban rahmettir, berekettir. Tüm İslam Aleminin bayramını kutlar, bu mübarek günlerin tüm insanlığa sağlık, barış ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederiz.

Directiva Marketing & Consultancy