Haberler

3 Temmuz 2020

Bugün Ankara’da Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Sezai UÇARMAK, İç Ticaret Genel Müdürü Sayın Adem Başar, üst düzey bakanlık görevlilerinin ve Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Sayın Yüksel TAVŞAN Türk Hal Federasyon Bşk. Vekili ve Anadolu Yakası Hali Dernek Başkanı Sayın Mevlüt YILMAZ, Türk Hal Federasyonu Bşk. Vekili ve HALDER İSTANBUL Başkan Yard. Sayın Sedat TOKTÜRK, HALDER İSTANBUL Başkan Vekili Sayın Muhittin BARAN ve Yaşar ÇELİKTENYILDIZ beyefendilerin katıldığı sektörel istişare toplantısı gerçekleştirilmiştir. Katılımları için Sayın bakan yardımcısı, yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

3 Temmuz 2020

Manisa merkezli gerçekleşen ve çevre illerde hissedilen 5.5 büyüklüğündeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Dileğimiz hiç bir can kaybının ve hasarın yaşanmamasıdır.

3 Temmuz 2020

Van’ın Özalp ilçesinde meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla bölgede bulunan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bir daha böyle bir afet yaşanmamasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz. Herhangi bir can kaybı yaşanmaması en büyük temennimizdir.

3 Temmuz 2020

Hakkâri Yüksekova sınır bölgesinde keşif ve gözetleme faaliyeti sırasında açılan ateş sonucu şehit olan kahraman askerimiz Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Durak’a Allah’tan rahmet, kıymetli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

23 Haziran 2020

Bursa’nın Kestel ilçesinde yaşanan sel felaketi sonucu 5 yurttaşımızı kaybettiğimiz haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Başımız Sağolsun.

23 Haziran 2020

Babalar Günü Kutlu Olsun.

16 Haziran 2020

Bingöl Karlıova’da meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah ülkemizi milletimizi her türlü afetten muhafaza buyursun.

16 Haziran 2020

İdlip’te zırhlı ambulans aracına yapılan saldırı neticesinde bir kahraman askerimiz şehit olmuş iki askerimiz yaralanmıştır bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden Aziz şehidimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine ailelerine başsağlığı ve sabır yaralı askerimizi acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.

16 Haziran 2020

Siirt’in Pervari ilçesinde nöbet değişimi için çıktıkları yolda trafik kazası geçirerek şehit olan 2 askerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

Directiva Marketing & Consultancy