Haberler

4 Ocak 2021

Başkan Yardımcımız Sedat TOKTÜRK #BLOOMBERG HT TV’de canlı yayınlanan Açıl SEZEN’in sunduğu Yatırım Kulübü programında #2020 Aralık ayı #Enflasyon rakamlarını değerlendirdi

14 Aralık 2020

Barış Pınarı Harekatı kapsamında Suriye’nin Rasulayn şehrinde askeri güçlerimize düzenlenen hain bombalı saldırı sonucu 2 kahraman askerimiz şehit olmuş, 8 askerimiz yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Vatan size minnettardır! Milletimizin başı sağolsun.

14 Aralık 2020

HALDER Başkan Yardımcısımız Sn. Sedat Recep TOKTÜRK #BLOOMBERG HT TV’de canlı yayınlanan FOKUS programında #2020 Kasım ayı #Enflasyon rakamlarını değerlendirdi.

14 Aralık 2020

TürkHal Federasyonu Başkanı Yüksel Tavşan, Başkan Yardımcıları Mevlut Yılmaz ve Sedat Toktürk ,İstanbul Hal Dernekleri Hukuk Danışmanları Av.Ahmet Çıtak ve Av.Nida Deniz Ünal Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sn. Sezai Uçarmak ve İç Tic.Gn.Md.Yrd Sn.Adnan Benli’yi ziyaret ettiler. İstanbul Hal’lerinin önemli sorunlarını dile getirip, çözüm önerilerini aktardılar.Kendileri samimi olarak ilgilenip, her türlü yardımda bulunacaklarının sözünü verdiler. Sn Sezai Uçarmak nezdinde tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

14 Aralık 2020

Hayatı paylaşmak için aramızda engel yok!

14 Aralık 2020

Hakkari Çukurca Irak sınır hattında icra edilen operasyon sırasında şehit olan kahraman askerimiz Piyade Uzman Çavuş Abdurrahman TOPUKSUZ’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Vatan size minnettardır! Milletimizin başı sağolsun.

12 Kasım 2020

Karabağ’da Azerbaycan ordusunun haklı mücadelesi zafer ile sonuçlanmış, işgal sona ermiştir. Kardeş Azerbaycan ordusunun ve halkının zaferini kutluyor, yürekten tebrik ediyoruz. ##QarabağAzərbaycandır

12 Kasım 2020

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyoruz.

12 Kasım 2020

#Şuşa Ermenistan işgalinden kurtularak 28 yıl sonra yeniden öz vatanına kavuştu. Kardeş Azerbaycan Ordusunu bu şanlı zaferi can #Azerbaycan halkına armağan ettiği için kutluyoruz.

Directiva Marketing & Consultancy