Haberler

19 Ekim 2020

“Bir kere yükselen bayrak bir daha inmez.” Kardeş ülke Azarbaycan’ın bağımsızlığının 29. yılı kutlu olsun. Her daim yanınızdayız. Devletiniz daim olsun.

19 Ekim 2020

KKTC Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Sayın Ersin Tatar’ı gönülden tebrik ediyor, başarılarla dolu bir görev süreci diliyoruz. Sonuçların Kıbrıs’taki kardeşlerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

19 Ekim 2020

Doğrudan Azerbaycan halkını hedef alan,aralarında çocukların da olduğu çok sayıda masum sivilin ölümüne ve yaralanmasına yol açan füze saldırıları sebebiyle Ermenistan’ı ve ordusunu lanetliyoruz. Kardeş Azarbaycan halkımızın yanındayız.

7 Ekim 2020

Bu sabah derneğimizde, İBB Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Sn. Ahmet Atalık, İBB Hal Müdürü Sn. İsrafil Aydın, İBB Zabıta Amiri Sn. Fikret Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımı ile hal içi sorunlar ve istişare toplantısı düzenlendi. İBB Gıda Daire Başkanımıza, İBB Hal Müdürümüze, İBB Zabıta Amirimize ve tüm katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor, HAL’miz için çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz.

7 Ekim 2020

“Geldikleri gibi giderler!” İstanbul’un Kurtuluşu’nun 97. yıl dönümü kutlu olsun.

5 Ekim 2020

Derneğimiz Başkan Yardımcısı ve Türk Hal Federasyonu Başkan Vekili Sayın R. Sedat Toktürk Bloomberg TV’de canlı yayınlanan Açıl Sezen’in sunduğu Yatırım Kulübü programında 2020 Eylül ayı Enflasyon rakamlarını değerlendirdi.

8 Eylül 2020

DATUB (Dünya Ahıska Türkleri Birliği) Amerika Temsilcisi Sn.Shuhrat Temirov derneğimize ziyarette bulundu. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nevzat Dayan ve değerli üyelerimiz ile istişarelerde bulundular. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

8 Eylül 2020

Derneğimiz Başkan Yardımcısı Sayın Sedat Toktürk #BLOOMBERGHT TV’de canlı yayınlanan Açıl SEZEN’in sunduğu Yatırım Kulübü programında #2020 Ağustos ayı #Enflasyon rakamlarını değerlendirdi.

8 Eylül 2020

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.

Directiva Marketing & Consultancy