Haberler

12 Kasım 2020

Karabağ’da Azerbaycan ordusunun haklı mücadelesi zafer ile sonuçlanmış, işgal sona ermiştir. Kardeş Azerbaycan ordusunun ve halkının zaferini kutluyor, yürekten tebrik ediyoruz. ##QarabağAzərbaycandır

12 Kasım 2020

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyoruz.

12 Kasım 2020

#Şuşa Ermenistan işgalinden kurtularak 28 yıl sonra yeniden öz vatanına kavuştu. Kardeş Azerbaycan Ordusunu bu şanlı zaferi can #Azerbaycan halkına armağan ettiği için kutluyoruz.

12 Kasım 2020

HALDER Başkan Yardımcımız Muhittin BARAN #BLOOMBERGHT TV’de Ekim ayı #Enflasyon rakamlarını değerlendirdi;

12 Kasım 2020

Ege Denizi’nin Seferihisar açıklarında meydana gelen, Ege ve Marmara bölgelerinde hissedilen 6.9 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. Daha fazla can kaybının yaşanmamasını temenni ediyor, herkese geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

12 Kasım 2020

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti 97 yaşında! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

12 Kasım 2020

Bu sabah derneğimizde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İstanbul İl Ticaret Müdürü Sn. İsmail Menteşe’yi ağırladık. Kendisine halimize ve sektörümüze sağlamış oldukları desteklerden dolayı HALDER plaketimizi takdim ettik. Katılan herkese tek tek teşekkür ediyor, halimiz için çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz.

12 Kasım 2020

Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşrif ettiği bu mübarek gecenin tüm İslam Alemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan dileriz. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

12 Kasım 2020

Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un dinimize ve devletimize yönelik hadsiz ifadelerini kınıyor ve Avrupadaki Müslüman kardeşlerimize desteklerimizi sunuyoruz. Bu nefret çığırtkanlığının bir an önce son bulmasını diliyoruz.

Directiva Marketing & Consultancy