Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un dinimize ve devletimize yönelik hadsiz ifadelerini kınıyor ve Avrupadaki Müslüman kardeşlerimize desteklerimizi sunuyoruz. Bu nefret çığırtkanlığının bir an önce son bulmasını diliyoruz.

Bu sabah derneğimizde, DATÜB Amerika temsilcisi Shuhurat Temirov, MÜSİAD ABD Başkanı Ayhan Özmekik, Esenler Ak Pati Meclis Üyesi Av.Mehmet Rıdvan Arslan ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımı ile Sn.Shuhurat Temirov ‘un ABD’de, derneğimizi ve sektörümüzü tanıtımından dolayı teşekkür etmek adına yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber kendisine bir plaket takdim ettik. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
12 Kasım 2020
Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşrif ettiği bu mübarek gecenin tüm İslam Alemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan dileriz. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.
12 Kasım 2020
Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un dinimize ve devletimize yönelik hadsiz ifadelerini kınıyor ve Avrupa'daki Müslüman kardeşlerimize desteklerimizi sunuyoruz. Bu nefret çığırtkanlığının bir an önce son bulmasını diliyoruz. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy