Elazığ ve Malatya’da gerçekleşen deprem de hayatını kaybeden ve yaralanan tüm vatandaşlarımızın acısını en derin şekilde hissediyoruz. Halder İstanbul olarak acıları paylaşmak ve bu felaketten etkilenen vatandaşlarımızın, daha önce olduğu gibi yanlarında olmak adına Bayrampaşa Hal Esnaflarının yardımlarını Bayrampaşa Kaymakamımız Sn. Dr.Soner Şenel ve Hal Müdürümüz Sn. İsrafil Aydın’ın katılımı ile bugün yola çıkarttık. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz.

Bugün derneğimizde İSTANBUL PERDER (İstanbul Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Perakendeciler Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerini ağırladığımız bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Haksız rekabetin gün geçtikçe arttığı ülkemizde hal esnafının ve perakendecilerin sorunlarını değerlendirdik. Bu sorunların çözümü için birlikte neler yapabileceğimiz konusunda istişarelerde bulunduk. Her iki sektör temsilcilerine de başarılar diler, hayırlara vesile olmasını temenni eder, ziyaretleri için teşekkür ederiz.HALDER Perakendecinin de Halcinin de halinden anlar.
1 Şubat 2020
İdlib’de yoğun topçu atışı neticesinde 4 kahraman askerimiz şehit olmuş, biri ağır 9 askerimiz yaralanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimiz için acil şifalar dileriz.
6 Mart 2020
Elazığ ve Malatya'da gerçekleşen deprem de hayatını kaybeden ve yaralanan tüm vatandaşlarımızın acısını en derin şekilde hissediyoruz. Halder İstanbul olarak acıları paylaşmak ve bu felaketten etkilenen vatandaşlarımızın, daha önce olduğu gibi yanlarında olmak adına Bayrampaşa Hal Esnaflarının yardımlarını Bayrampaşa Kaymakamımız Sn. Dr.Soner Şenel ve Hal Müdürümüz Sn. İsrafil Aydın'ın katılımı ile bugün yola çıkarttık. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. Yön. Kur. Bşk. Nevzat DAYAN
Directiva Marketing & Consultancy