Diyarbakır’ın Lice ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mehmet ÇELİK’ e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Vatan size minnettardır! Milletimizin başı sağolsun.

Başarılı ve fark yaratan çalışmalarıyla tanınan TİGEM Genel Müdürü Sn. Ayşin IŞIKGECE, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığına atanmıştır. HALDER olarak kendisini kutlar, başarılarının devamını dileriz.
18 Şubat 2021
İznik’te bulunan üreticilerimizden Sn. Hüsnü KÖROĞLU, Sn. Ufuk EROĞLU Sn. Hasan Bey, meslek kuruluşumuza ziyarette bulundular. Sektöre dair görüş alışverişinde bulunup sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyor, üreticimiz için de çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz.
18 Şubat 2021
Diyarbakır’ın Lice ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mehmet ÇELİK’ e Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Vatan size minnettardır! Milletimizin başı sağolsun. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy