Bugün Sayın Başkanımız Nevzat DAYAN yönetiminde, yönetim kurulu üyelerimiz, dernek avukatlarımız, İBB Meclis Üyesi Nuri ASLAN, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Danışmanı Mimar Cemre ERGENÇ, İBB Bölgesel İstihdam Ofislerinden Çağdaş ELMALI beyefendiler ve hanımefendilerin katılımı ile “ Hal içi çevresel ve genel sorunlar hakkında bilgilendirme ve çözüm önerileri sunuldu. İBB Heyeti sorunların çözümü için gerekli desteğin verileceğini bildirdi. Tüm katılımcılara ve İBB Heyetine teşekkür ediyoruz.

17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Unutmadık! Unutmayacağız!
8 Eylül 2020
Giresun’daki sel felaketinde şehit olan askerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Arama ve kurtarma çalışmalarında kayıp vatandaşlarımıza da sağ salim ulaşılmasını temenni ediyoruz.
8 Eylül 2020
Bugün Sayın Başkanımız Nevzat DAYAN yönetiminde, yönetim kurulu üyelerimiz, dernek avukatlarımız, İBB Meclis Üyesi Nuri ASLAN, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Danışmanı Mimar Cemre ERGENÇ, İBB Bölgesel İstihdam Ofislerinden Çağdaş ELMALI beyefendiler ve hanımefendilerin katılımı ile “ Hal içi çevresel ve genel sorunlar hakkında bilgilendirme ve çözüm önerileri sunuldu. İBB Heyeti sorunların çözümü için gerekli desteğin verileceğini bildirdi. Tüm katılımcılara ve İBB Heyetine teşekkür ediyoruz. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy