Bugün Ankara’da Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Sezai UÇARMAK, İç Ticaret Genel Müdürü Sayın Adem Başar, üst düzey bakanlık görevlilerinin ve Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Sayın Yüksel TAVŞAN Türk Hal Federasyon Bşk. Vekili ve Anadolu Yakası Hali Dernek Başkanı Sayın Mevlüt YILMAZ, Türk Hal Federasyonu Bşk. Vekili ve HALDER İSTANBUL Başkan Yard. Sayın Sedat TOKTÜRK, HALDER İSTANBUL Başkan Vekili Sayın Muhittin BARAN ve Yaşar ÇELİKTENYILDIZ beyefendilerin katıldığı sektörel istişare toplantısı gerçekleştirilmiştir. Katılımları için Sayın bakan yardımcısı, yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Manisa merkezli gerçekleşen ve çevre illerde hissedilen 5.5 büyüklüğündeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Dileğimiz hiç bir can kaybının ve hasarın yaşanmamasıdır.
3 Temmuz 2020
Hakimiyet milletindir! 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz.
15 Temmuz 2020
Bugün Ankara’da Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Sezai UÇARMAK, İç Ticaret Genel Müdürü Sayın Adem Başar, üst düzey bakanlık görevlilerinin ve Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Sayın Yüksel TAVŞAN Türk Hal Federasyon Bşk. Vekili ve Anadolu Yakası Hali Dernek Başkanı Sayın Mevlüt YILMAZ, Türk Hal Federasyonu Bşk. Vekili ve HALDER İSTANBUL Başkan Yard. Sayın Sedat TOKTÜRK, HALDER İSTANBUL Başkan Vekili Sayın Muhittin BARAN ve Yaşar ÇELİKTENYILDIZ beyefendilerin katıldığı sektörel istişare toplantısı gerçekleştirilmiştir. Katılımları için Sayın bakan yardımcısı, yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy