Bu sabah derneğimizde, İBB Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Sn. Ahmet Atalık, İBB Hal Müdürü Sn. İsrafil Aydın, İBB Zabıta Amiri Sn. Fikret Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımı ile hal içi sorunlar ve istişare toplantısı düzenlendi. İBB Gıda Daire Başkanımıza, İBB Hal Müdürümüze, İBB Zabıta Amirimize ve tüm katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor, HAL’miz için çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz.

“Geldikleri gibi giderler!” İstanbul’un Kurtuluşu’nun 97. yıl dönümü kutlu olsun.
7 Ekim 2020
Doğrudan Azerbaycan halkını hedef alan,aralarında çocukların da olduğu çok sayıda masum sivilin ölümüne ve yaralanmasına yol açan füze saldırıları sebebiyle Ermenistan’ı ve ordusunu lanetliyoruz. Kardeş Azarbaycan halkımızın yanındayız.
19 Ekim 2020
Bu sabah derneğimizde, İBB Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Sn. Ahmet Atalık, İBB Hal Müdürü Sn. İsrafil Aydın, İBB Zabıta Amiri Sn. Fikret Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımı ile hal içi sorunlar ve istişare toplantısı düzenlendi. İBB Gıda Daire Başkanımıza, İBB Hal Müdürümüze, İBB Zabıta Amirimize ve tüm katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor, HAL’miz için çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy