Bu sabah derneğimizde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İstanbul İl Ticaret Müdürü Sn. İsmail Menteşe’yi ağırladık. Kendisine halimize ve sektörümüze sağlamış oldukları desteklerden dolayı HALDER plaketimizi takdim ettik. Katılan herkese tek tek teşekkür ediyor, halimiz için çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz.

Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşrif ettiği bu mübarek gecenin tüm İslam Alemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan dileriz. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.
12 Kasım 2020
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti 97 yaşında! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!
12 Kasım 2020
Bu sabah derneğimizde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İstanbul İl Ticaret Müdürü Sn. İsmail Menteşe'yi ağırladık. Kendisine halimize ve sektörümüze sağlamış oldukları desteklerden dolayı HALDER plaketimizi takdim ettik. Katılan herkese tek tek teşekkür ediyor, halimiz için çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy