Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti 97 yaşında! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

Bu sabah derneğimizde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İstanbul İl Ticaret Müdürü Sn. İsmail Menteşe’yi ağırladık. Kendisine halimize ve sektörümüze sağlamış oldukları desteklerden dolayı HALDER plaketimizi takdim ettik. Katılan herkese tek tek teşekkür ediyor, halimiz için çalışmaya var gücümüzle devam ediyoruz.
12 Kasım 2020
Ege Denizi’nin Seferihisar açıklarında meydana gelen, Ege ve Marmara bölgelerinde hissedilen 6.9 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. Daha fazla can kaybının yaşanmamasını temenni ediyor, herkese geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.
12 Kasım 2020
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti 97 yaşında! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Yön.Kur.Bşk.Nevzat DAYAN
Directiva Marketing & Consultancy