Bu sabah derneğimizde, DATÜB Amerika temsilcisi Shuhurat Temirov, MÜSİAD ABD Başkanı Ayhan Özmekik, Esenler Ak Pati Meclis Üyesi Av.Mehmet Rıdvan Arslan ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımı ile Sn.Shuhurat Temirov ‘un ABD’de, derneğimizi ve sektörümüzü tanıtımından dolayı teşekkür etmek adına yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber kendisine bir plaket takdim ettik. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

“Bir kere yükselen bayrak bir daha inmez.” Kardeş ülke Azarbaycan’ın bağımsızlığının 29. yılı kutlu olsun. Her daim yanınızdayız. Devletiniz daim olsun.
19 Ekim 2020
Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un dinimize ve devletimize yönelik hadsiz ifadelerini kınıyor ve Avrupadaki Müslüman kardeşlerimize desteklerimizi sunuyoruz. Bu nefret çığırtkanlığının bir an önce son bulmasını diliyoruz.
12 Kasım 2020
Bu sabah derneğimizde, DATÜB Amerika temsilcisi Shuhurat Temirov, MÜSİAD ABD Başkanı Ayhan Özmekik, Esenler Ak Pati Meclis Üyesi Av.Mehmet Rıdvan Arslan ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımı ile Sn.Shuhurat Temirov 'un ABD'de, derneğimizi ve sektörümüzü tanıtımından dolayı teşekkür etmek adına yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber kendisine bir plaket takdim ettik. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy