Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde güvenlik güçleriyle PKKlı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine veyüce milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

Giresun’daki sel felaketinde şehit olan askerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Arama ve kurtarma çalışmalarında kayıp vatandaşlarımıza da sağ salim ulaşılmasını temenni ediyoruz.
8 Eylül 2020
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.
8 Eylül 2020
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde güvenlik güçleriyle PKKlı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine veyüce milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun. HALDER İstanbul
Directiva Marketing & Consultancy