Haberler

16 Aralık 2019

Meslek kuruluşumuzda bu sabah, değerli dostumuz Mali Müşavir Metin Çivilibal’ı ağırladık. Kendileri ile hal hakkında istişarelerde bulunduk.

16 Aralık 2019

Federasyon Başkanımız Sn. Yüksel Tavşan bugün meslek kuruluşumuzu ziyaret etti. Hal müdürümüz Sn. İsrafil Aydın ile bir araya gelen sayın başkanlarımız, sektör ve hal sorunlarımız hakkında istişarelerde bulundular.

11 Aralık 2019

Şırnak’ta meydana gelen patlamada şehit düşen Astsubay Esma Çevik ve Kemal Sayar’a Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

11 Aralık 2019

Bu sabah meslek kuruluşumuzda Siirt’in en büyük üreticisi olan Sn. Sabit Ceylan’ı ağırladık. Kendileri ile üretim ve hal içi işleyişler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

11 Aralık 2019

Meslek kuruluşumuzda Yön.Kur. Başkanımız Nevzat Dayan, yönetim kurulu üyelerimiz ve AYMESKİAD Yön.Kur.Başkanı Sn. Mevlüt Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri bu sabah İBB Başdanışmanı Sn. Gökhan Günaydın, Muhtarlıklar ve Gıda Daire Başkanı Sn. Ahmet Atalık, Hal Müdürü Sn. İsrafil Aydın’ı ağırladık. Sn. Günaydın ile halimizin genel sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu.

11 Aralık 2019

Hakkari’de yıldırım düşmesi sonucu şehit düşen iki askerimize, Akçakale’de yapılan havan toplu saldırıda şehit düşen iki askerimize ve Pençe Harekatı’nda şehit düşen askerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

25 Kasım 2019

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!

25 Kasım 2019

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kutlu olsun!

25 Kasım 2019

Alanya Dernek Başkanı Sn. Adem Kaya, Manavgat Dernek Başkanı Sn. Dursun Ataş, Gazipaşa Dernek Başkanı Sn. Erol Yüksel, Konaklı Dernek Başkanı Sn. Ahmet Çavuşoğlu ve Payallar Dernek Başkanı Sn. Ali Ulukaya’ya teşekkür ederiz.

Directiva Marketing & Consultancy