Haberler

1 Şubat 2020

Elazığ ve Malatya’da gerçekleşen deprem de hayatını kaybeden ve yaralanan tüm vatandaşlarımızın acısını en derin şekilde hissediyoruz. Halder İstanbul olarak acıları paylaşmak ve bu felaketten etkilenen vatandaşlarımızın, daha önce olduğu gibi yanlarında olmak adına Bayrampaşa Hal Esnaflarının yardımlarını Bayrampaşa Kaymakamımız Sn. Dr.Soner Şenel ve Hal Müdürümüz Sn. İsrafil Aydın’ın katılımı ile bugün yola çıkarttık. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz.

1 Şubat 2020

Bugün derneğimizde İSTANBUL PERDER (İstanbul Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Perakendeciler Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerini ağırladığımız bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Haksız rekabetin gün geçtikçe arttığı ülkemizde hal esnafının ve perakendecilerin sorunlarını değerlendirdik. Bu sorunların çözümü için birlikte neler yapabileceğimiz konusunda istişarelerde bulunduk. Her iki sektör temsilcilerine de başarılar diler, hayırlara vesile olmasını temenni eder, ziyaretleri için teşekkür ederiz.HALDER Perakendecinin de Halcinin de halinden anlar.

1 Şubat 2020

Elazığ’da yaşanan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

1 Şubat 2020

2020 Yılının ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik.

1 Şubat 2020

Barış Pınarı Harekat Bölgesi’nde Piyade Binbaşı Şevket Tombul, Piyade Teğmen Sinan Bilir ve Piyade Uzman Onbaşı Mustafa Alpaklı’nın şehadet haberleri bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz

1 Şubat 2020

Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde icra edilen operasyonlar kapsamında teröristlerle çıkan çatışmada bir güvenlik korucusu ve bir askerimiz şehit olmuştur. Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, başsağlığı ve sabır dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.

1 Şubat 2020

Barış Pınarı Harekatı bölgesinde yol kontrolü sırasında meydana gelen bombalı araç saldırısı sonucu 4 askerimiz şehit olmuştur. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

1 Şubat 2020

Pençe-3 Harekatı bölgesinde devam eden operasyonlar kapsamında, bugün Irak kuzeyi Haftanin’de teröristlerle çıkan çatışmada iki kahraman askerimiz şehit olmuştur. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

1 Şubat 2020

Halder ailesi olarak yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk, huzur ve sağlık getirmesini diler, herkesin yeni yılını kutlarız.

Directiva Marketing & Consultancy